Strona głównaciekawościSHARE WEEK 2017 - nasze typy

SHARE WEEK 2017 – nasze typy

Jako świeżaki na blogowej scenie na SHARE WEEK natknęliśmy się dopiero wczoraj. Właśnie wystartowała szósta edycja rankingu, którego celem jest wyłonienie najchętniej polecanych blogów. 
Całości przyświeca świetna idea – twórcy polecają twórców. Przecież nie tylko piszemy, ale i czytamy. Jesteście ciekawi, gdzie zaglądamy najczęściej? Lubianych miejsc jest sporo, ale pokażemy wam trzy, które są na naszej liście obowiązkowej. Coś dla ciała i coś dla ducha w odpowiednich proporcjach:)

Nasze typy:
Z tego miejsca czerpię nie tylko wiedzę, ale i inspirację do tego, by żyć zdrowo i naturalnie. Moda na BIO wciąż trwa i dobrze. Dzięki temu w sieci jest sporo blogów o takiej tematyce. Dlaczego akurat ten? Bo informacje na nim są rzetelne, rady sprawdzone, a autorka nie wpada w skrajności, przez co promowany przez nią tryb życia jest naprawdę zdrowy, a nie podyktowany modą.
Miejsce nie tylko dla miłośników książek. Wrażliwość i ciepło autorki, którą mam szczęście znać osobiście, są naprawdę zaraźliwe. Dzięki temu odnajdzie się tu (i najpewniej zostanie na dłużej) i wytrawny bibliofil, i ktoś, kto szuka czegoś do poczytania. Zajrzyjcie, a być może zasiedzicie się tak jak ja.
Jeśli jesteście choć trochę ciekawi poezji współczesnej, zacznijcie o niej czytać właśnie tu. Ostry, swobodny język Michała gładko przeprowadzi was przez zawiłości współczesnej liryki. I nie tylko. Zaglądając tu choć raz na jakiś czas będziecie na bieżąco z młodą, często właśnie tworzącą się literaturą. Będzie czym zabłysnąć w towarzystwie.

A jakie blogi wy czytacie? Podzielcie się linkami w komentarzach, chętnie pozwiedzamy.
Jeśli chcecie je zgłosić do zabawy, możecie to zrobić tutaj.

Poprzedni artykułPo co nam tyle filmów?
Następny artykułDlaczego nie warto mieć psa?
ZOBACZ TAKŻE

18 KOMENTARZE

  1. Tegoroczny share week wzbogacił mnie o znajomość kolejnych świetnych blogów. Twój typ nr 1 też bardzo mnie zainteresował. Świetna sprawa z tym polecaniem – internet jest tak duży, że nie ma sposobności w pojedynkę przeszukać wszystko 🙂

NAJPOPULARNIEJSZE

ŚWIEŻE KOMENTARZE