Strona głównaciekawościSHARE WEEK 2017 - nasze typy

SHARE WEEK 2017 – nasze typy

Jako świeżaki na blogowej scenie na SHARE WEEK natknęliśmy się dopiero wczoraj. Właśnie wystartowała szósta edycja rankingu, którego celem jest wyłonienie najchętniej polecanych blogów. 
Całości przyświeca świetna idea – twórcy polecają twórców. Przecież nie tylko piszemy, ale i czytamy. Jesteście ciekawi, gdzie zaglądamy najczęściej? Lubianych miejsc jest sporo, ale pokażemy wam trzy, które są na naszej liście obowiązkowej. Coś dla ciała i coś dla ducha w odpowiednich proporcjach:)

Nasze typy:
Z tego miejsca czerpię nie tylko wiedzę, ale i inspirację do tego, by żyć zdrowo i naturalnie. Moda na BIO wciąż trwa i dobrze. Dzięki temu w sieci jest sporo blogów o takiej tematyce. Dlaczego akurat ten? Bo informacje na nim są rzetelne, rady sprawdzone, a autorka nie wpada w skrajności, przez co promowany przez nią tryb życia jest naprawdę zdrowy, a nie podyktowany modą.
Miejsce nie tylko dla miłośników książek. Wrażliwość i ciepło autorki, którą mam szczęście znać osobiście, są naprawdę zaraźliwe. Dzięki temu odnajdzie się tu (i najpewniej zostanie na dłużej) i wytrawny bibliofil, i ktoś, kto szuka czegoś do poczytania. Zajrzyjcie, a być może zasiedzicie się tak jak ja.
Jeśli jesteście choć trochę ciekawi poezji współczesnej, zacznijcie o niej czytać właśnie tu. Ostry, swobodny język Michała gładko przeprowadzi was przez zawiłości współczesnej liryki. I nie tylko. Zaglądając tu choć raz na jakiś czas będziecie na bieżąco z młodą, często właśnie tworzącą się literaturą. Będzie czym zabłysnąć w towarzystwie.

A jakie blogi wy czytacie? Podzielcie się linkami w komentarzach, chętnie pozwiedzamy.
Jeśli chcecie je zgłosić do zabawy, możecie to zrobić tutaj.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
ZOBACZ TAKŻE

18 KOMENTARZE

NAJPOPULARNIEJSZE

ŚWIEŻE KOMENTARZE