Strona głównaciekawościWyniki głosowania - Czym jest czas & Prapolska

Wyniki głosowania – Czym jest czas & Prapolska

Kolejne głosowanie już za nami. Tym razem wybór nie był łatwy – 58 osób rozdzieliło swoje głosy między 10 tematów, przede wszystkim wyróżniając dwa:
Czym jest czas? – 18 głosów
oraz Prapolska, wybrana 17 razy
W związku z tym stwierdziliśmy, że zajmiemy się obiema tymi sprawami, bo i nas żywo interesują. 
Na trzecim miejscu uplasowały się Siedliska duchów z 13 głosami. Tuż za podium znalazł się intrygujący temat, do którego pewnie jeszcze wrócimy, czyli Czy rzeczywistość jest prawdziwa? (12 głosów). Kawałek dalej ex aequo Wielka improwizacja i temat Czy gry są lepsze od filmów? – po 8 głosów. Tylko 6 głosów oddano na Najlepsze japońskie animacje, więc o Studiu Ghibli napiszemy innym razem. 
A teraz niechlubna trójca zamykająca listę. Pięć razy zagłosowaliście na temat Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Cóż, może innym razem;) Cztery głosy powędrowały w stronę Wróżki matematyki. Ostatnie miejsce w naszym zestawieniu zajął natomiast temat Dochód podstawowy cię wyzwoli. To pokazuje, że nie bardzo interesuje was tematyka społeczna, ale też, że być może jest to pojęcie wciąż słabo znane. I dlatego warto poruszyć ten problem w przyszłości;)
Dziękujemy za głosy. Zwycięskie tematy już wkrótce na blogu. Do poczytania!
ZOBACZ TAKŻE

7 KOMENTARZE

  1. 891465 969720Good post. I be taught one thing more challenging on completely different blogs everyday. It will all the time be stimulating to learn content material from other writers and apply slightly 1 thing from their store. Id desire to use some with the content on my weblog whether you dont mind. Natually Ill give you a hyperlink on your net blog. Thanks for sharing. 585716

NAJPOPULARNIEJSZE

ŚWIEŻE KOMENTARZE