Strona głównaciekawościWyniki głosowania - pieniądze na topie!

Wyniki głosowania – pieniądze na topie!

Podliczyliśmy głosy i okazało się, że tym, co was podnieca, jest kasa. Na temat o szczęściu, satysfakcji i mamonie zagłosowano aż 12 razy. Cieszę się, bo chętnie opowiem wam o przeklętym złocie i o tym, czy pieniądze są rzeczywiście potrzebne. 
 
Miśka obiecała dorzucić od siebie bonus i weźmie na warsztat inny temat. Na podium waszego zainteresowania wskoczyły również dwa zasadnicze pytania – ilu ludzi żyło na Ziemi (9 głosów) oraz o to, dlaczego nie warto rano wstawać (8 głosów). Top 5 książek wszechczasów przegrało o włos, bo zostało wybrane 7 razy. Ale zważywszy na to, że Polacy nie czytają książek, wynik i tak należy uznać za sukces.
Dwa tematy poniosły porażkę. Okazało się, że nie chcecie wiedzieć, jak znaleźć złoty środek w środku tygodnia (3 głosy), ani kto wymyślił Internet (5 głosów). Może innym razem.
Oddaliście 44 głosy, za które szczerze, serdecznie dziękujemy!
ZOBACZ TAKŻE

10 KOMENTARZE

  1. 356674 862119I discovered your blog site internet internet site on the internet and appearance some of your early posts. Continue to keep inside the great operate. I just now additional increase your Rss to my MSN News Reader. Seeking toward reading far far more from you discovering out at a later date! 816454

NAJPOPULARNIEJSZE

ŚWIEŻE KOMENTARZE