Strona głównaciekawościGłosowanie i zwiastun tematu o świadomym śnieniu

Głosowanie i zwiastun tematu o świadomym śnieniu

Czas na podsumowanie głosowania. Oddaliście 56 głosów, zawierających 117 wyborów, najrzadziej wskazując propozycje Historia w historii oraz Człowiek człowiekowi wilkiem (8 i 10% głosów). Środek tabeli należał tym razem do tematów o: Puszce Pandory (14%), Najpiękniejszych utopiach (16%), Podwodnym królestwie (17%), dalej Przełomowa muzyka i 19% oraz Święta geometria ze zdobyczą w wysokości 23%. Czas na pierwszą trójkę.
Miejsce trzecie i 26%, a jakże, Dziwactwa wielkich ludzi. Ten temat zawsze znajdzie swoich odbiorców. Mocno interesuje was także, Co zostało jeszcze do odkrycia. Temat zgarnął aż 30% głosów i podejrzewam, że do niego wrócimy, bo rzeczywiście jest kuszący. 
Miejsce pierwsze to Świadome sny. Kilka lat temu poświęciłem sporo czasu na teorię, praktykę i doświadczenia związane ze świadomością podczas snu. Czas na wnioski.
Tekstu spodziewajcie się pod koniec tygodnia – weekend wydaje się najlepszą porą na czytanie dłuższych rzeczy. A wcześniej podrzucimy wam kilka lekkich wpisów, żeby uprzyjemnić środek tygodnia. 
Udanej celebracji!
ZOBACZ TAKŻE

17 KOMENTARZE

NAJPOPULARNIEJSZE

ŚWIEŻE KOMENTARZE